Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Sundby Sogns menighedsråd 2020-2022

Lise Damkjær (formand)
Valbygårdsvej 76B, 2. tv.
2500 Valby
Tlf. 2949 9636
E-mail: lise@Learning4life.dk

Knap - Sikker henvendelse

Ulrik Baad (næstformand, kontaktperson og  formand for valgbestyrelsen)
Amagerfælledvej 89, 1 tv
2300 København S
E-mail: ulrik_baad@hotmail.com

John Flemming Christensen (kasserer)
Lærdalsgade 4, 2. th
2300 København S
E-mail: johnflchr@gmail.com

Carin Juul Genfer
Oliebladsgade 3 A,1
2300 København S
E-mail: carin@genfer.dk

Ida Nielsen
Dyvekes Allé 11, st.
2300 København S
E-mail: in.idanielsen@gmail.com

Inger Michelsen
Amagerfælledvej 89, 1 tv
2300 København S
E-mail: ingerm304@gmail.com

Helmer Munch Andersen
Brysselgade 1, 2. th.
2300 København S
E-mail: helmer.m.andersen@gmail.com

Niels Jørgen Vad Pedersen
Saltholmsvej 3A, 4. tv.
2300 København S
E-mail: njvp@mail.dk

Anette Køhler Petersen
Prs. Christines Vej 4, 3.th
2300 København S
E-mail: anettekp@live.dk

Helle Lerche Barfod
Oliebladsgade 1, 3
2300 København S
E-mail: hbarfod1@hotmail.com

Maria Juel
Frankrigsgade 20, 2. tv. 
2300 København S
E-mail: Mariajuel10@gmail.com

Line Lerche Bødker
Brigadevej 28A, 4. th.
2300 København S
E-mail: LineLB86@hotmail.com

Christina Gerion Johansen
Brigadevej 28A, 4. th.
2300 København S
E-mail: Chge@tv2lorry.dk

Julie Tranberg Knudsen Nikolajsen
adressebeskyttelse
E-mail: nul-putte@hotmail.com

Kirkeværge - ikke medlem:
Svend-Erik Fangel Pedersen 
Gammel Kirkevej 124
2770 Kastrup
E-mail:  fangelparkitekt@gmail.com

Præster:

Line Hage
Morten Sternberg
Christine Beck
Per Ramsdal

Personalerepræsentant:
Pernille Broberg Wilby
E-mail: pw@km.dk